seba@seba.com.tr
(0216) 340 35 76

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

İşletmemiz 1983 Yılında faliyete başlamıştır.

Kuruluş amacımız her türlü dış mekan bitkileri üretimi,alım ve satımı ve peyzaj projeleri, uygulaması, pazarlaması, araştırma ve geliştirme çalışmaları; Bitki zararlıları ile mücadele ve koruma faaliyetleri ve Danışmanlık, Müşavirlik hizmetleridir.

Daha önceleri bitkileri iç piyasadan temin etmek ve yurtdışından ithal etmek suretiyle işe başladık. Merkez satış ofisimizde bu faliyetleri devam ettirmekteyiz.

1997 yılında üretim alanlarımızı tesis etmeye başladık.İstanbul - Pendik Kurnaköy mevkiinde 800.000 m2 ‘lik birinci üretim tesislerimizi oluşturduk, alt yapısını tamamladık ve üretim faaliyetlerine başladık, yol ağaçları, ibreliler ve çalı grupları şu anda üretim safhasındadırlar. İthalatımız ise İtalya, Hollanda ve Almanyadandır. İhracatımız ise Hollanda ve Türk Cumhuriyetleri'ne dir.

Peyzaj çalışmalarımız yurtiçi ve yurtdışı olarak devam etmektedir. Mevcut 1000‘e yakın tür ile satış ve uygulama çalışmalarımız vardır. İlkemiz ise satış sonrası hizmettir. Yaptığımız ve sattığımız materyal ,bitki türlerinin ve hizmetlerin sonuna kadar takipçisi olmaktayız. İşletmenizde Bahçelerin yıllık bakımları ve ilaçlanması, koruma çalışmaları yapılmaktadır.

Özel ağaçlandırma projeleri, uygulamaları ve müşavirlik hizmetleri verilir. Futbol sahaları yapımı, Belediyelere özel Park ve yeşil alanlar düzenlemesi özel funda toprağı, torf, gübre vermikülüt, dere taşı, doğal kaya temini ve satışı hizmetleri verilmektedir.

Kuruluşumuz tecrübeli kadrosu ile konusuyla ilgili her türlü müşavirlik hizmetlerini değerli müşterilerine ücretsiz sunmaktadır. Doğaya ve insanlara saygılı olan kuruluşumuz bu hizmetide aynı zamanda bir ulusal görev de saymaktadır.

Kuruluşumuz ayrıca Karadeniz bölgesinin Kestane ağacından yapılmış iki katlı ahşap evlerinden ve serender‘lerinden de (Nayle) satmaktadır. Dünyanın neresine olursa olsun kurup, montajını yapmaktayız. 10 günde kurulup oturulacak hale getirmekteyiz. Evler 80-100 yaşında olup kestane ve ardıç ağacındandır.

İtalya ve Hollanda dan direkt bitki ithal etmek isteyen firmalara proforma fatura temin ederek, tercümanlık ve müşavirlik hizmetleride vermekteyiz. Ayrıca bitkileri ithal eden firmalara Gümrük müşavirliği ve danışmanlığı vermekteyiz.

Kısacası SE-BA Fidanlığı Bitki, fidan, ağaç, çiçek denince size en yakın ve sizinle iç içe olan bir kuruluştur.

HIZLI İLETİŞİM

Bize Hızlı Bir Şekilde Ulaşın